Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Kosmetyki mineralne Earthnicity - poradnik stosowania

Jak stosować kosmetyki mineralne Earthnicity Minerals?

Jeśli chodzi o osoby posiadające cerę tłustą lub mieszaną spędzającym sen z powiek problemem jest nadmierne jej przetłuszczanie, a co za tym idzie efekt świecenia. Zazwyczaj jest to szczególnie widoczne w strefie T na twarzy, ale możemy także zaobserwować to w innych jej częściach. Nie ma jednoznacznych powodów dla, których skóra nadmiernie się Kosmetyki earthnicityprzetłuszcza. Może to być uwarunkowane genetycznie lub ze względów hormonalnych, choć są też przypadki, że takie efekty uboczne fundujemy sobie sami np. poprzez stosowanie niewłaściwych kosmetyków lub przez stosowanie ich w przesadzonych ilościach. Rozwiązaniem tego problemu może być zastosowanie kosmetyków z serum i takich, które regulują nadmierną prace gruczołów łojowych. Najlepiej w tym sprawdzają się: glinki (szczególnie zielona oraz marokańska), olejek z drzewa herbacianego i wiele ekstraktów roślinnych, które mają działają antybakteryjnie np. aloes czy rumianek. Kosmetyki stworzone wprost dla takiego typu skóry zazwyczaj są naturalne, produkowane np. z minerałów chociażby kosmetyki Earthnicity. Są one odpowiednie i zalecane również do skóry suchej, jednak trzeba pamiętać aby przed ich użyciem zastosować odpowiednio nawilżające kremy. Z kolei biorąc pod uwagę skórę skłonną do alergii i nadwrażliwą, musimy pamiętać, że wymaga ona poświęcenia nieco większej uwagi. Przeróżne zaczerwienienia i wypryski trzeba „traktować” bardzo ostrożnie. Oprócz efektów ubocznych widocznych na skórze występuje też swędzenie lub mrowienie, dlatego też kosmetyki nawet mineralne trzeba dobierać bardzo ostrożnie.

Asortyment proponowany dla posiadaczy cery alergicznej i wrażliwej firmy Earthnicity Minerals zawiera przetestowane i wysokiej jakości produkty działające na skórę kojąco i regenerująco. Wszystkie składniki mineralne posiadają odpowiednie Kosmetyki mineralnecertyfikaty wydane przez agencje rządową FDA (U.S. Food and Drug Administration), która znajduje się w Ameryce. W kosmetykach firmy nie znajdziemy więc żadnych substancji chemicznych, które mogą zaszkodzić naszej skórze m. in.: substancji zapachowych, alkoholi, barwników czy parabenów. Ponadto nie musimy smarować się dodatkowymi preparatami chroniącymi nas przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, ponieważ opisywane kosmetyki są już w nie „uzbrojone”. Z niechcianym trądzikiem coraz częściej borykają się nie tylko nastolatki, ale również ludzie dorośli. Kuracja kosmetykami firmy Earthnicity Minerals przynosi niemal natychmiastowe efekty i problemy z niechcianym trądzikiem są zażegnane. Znacznie częściej u ludzi dojrzałych trądzik pojawia się u płci pięknej. Związane są z tym hormony, bądź niewłaściwie działające gruczoły łojowe, które produkują za dużą ilość łoju. Obok odpowiedniej pielęgnacji ważne jest to, aby samemu nie działać na własną skórę destrukcyjnie czyli unikać reakcji alergicznych i stanów zapalnych.

Kosmetyki Earthnicity oprócz matowania i zakrywania niedoskonałości mają właściwości lecznicze i regenerujące. Czyli ładny wygląd i kuracje w jednym. Największym błędem ludzi jest nakładanie ton kosmetyków koloryzujących i matujących w celu jak stosować kosmetyki mineralneukrycia trądziku. Jednak nie tędy droga, ponieważ zawierają one sztuczne barwniki, które jeszcze bardziej podrażniają skórę. Dzięki minerałom zawartym w kosmetykach naturalnych nie doprowadzamy do zatykania się porów, nie obciążamy dodatkowo skóry i nie powstaje wtedy tzw. ”efekt maski”. Makijaż jest efektywny, a zarazem bardzo lekki. Obok trądziku często spotykana przypadłością są przebarwienia (ciemniejsze lub jaśniejsze plamki na skórze), które powstają w skutek wytwarzania przez organizm zbyt wielkiej ilości melaniny. Przebarwienia powstają w wyniku niewyleczonych stanów zapalnych lub infekcji skóry. Musimy jednak pamiętać, aby na siebie uważać, ponieważ są one bardzo ciężkie do wyleczenia. Są owszem specjalne leki, które mogą pomóc lecz na ich efekty musimy długo czekać, zaś kosmetyki mineralne firmy Earthnicity Minerals zawierają naturalne pigmenty, które i leczą i doskonale kryją niedoskonałości.