Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Jak pozbyć się malinki za pomocą monety | Prosty i skuteczny środek zaradczy

Jak pozbyć się malinki za pomocą monety? Zostań z nami, aby poznać przyczynę tego łatwego i taniego miłosnego ukąszenia usuwania domowych środków zaradczych!

Hickey lub miłość gryzienie jest skaza, która zdarza się, gdy twój partner całuje i skubie intensywnie na jakiejkolwiek części ciała, co prowadzi do uszkodzonych żył krwi pod skórą, co powoduje zakrzepy krwi. Warunek ten nie jest tak bolesne, jak to wygląda, ale może być twój najgorszy koszmar ze względu na jego siniaki-jak wygląd, który może być nieetyczne, jeśli jesteś profesjonalistą pracy. Ukąszenia miłości może pozostać na swoim ciele przez okres do jednego do dwóch tygodni, jak na nasilenie. Ale nie musisz się już martwić o to, ponieważ mamy zamiar powiedzieć Ci prostą i skuteczną metodę, jak pozbyć się hickey z monetą, która usuwa h ickey w krótkim czasie.

Jak pozbyć się malinki za pomocą monety?

 

 

Spróbuj tej procedury usuwania ukąszenia miłości, jeśli nie uda Ci się zmniejszyć go z innymi środkami zaradczymi!

  • Aby skorzystać z tej metody, będziesz potrzebował monety (każda moneta jest lepsza) i kilka kostek lodu.
  • Weź kilka kostek lodu i umieścić je na obszarze dotkniętym hickey aż obszar staje się zdrętwiały, a następnie delikatnie pocierać monetę przez kilka sekund. Powtarzaj ten proces przez kilka dni, aż siniak zniknie.
  • Podczas tego procesu, będziesz czuć się trochę tingly efekt, ale nie martw się, to jest normalne.
  • Procedura ta działa, ponieważ kostki lodu obkurczają przerwane małe żyły krwionośne. W tym samym czasie, moneta poprawia krążenie, co ostatecznie zapobiega hickey z coraz gorzej i eliminuje go po pewnym czasie.

Rzeczy, których nie wiesz o hickeys

1. Podatność na powstawanie malinek

Niektórzy ludzie są bardziej podatni na powstawanie znamion miłości w porównaniu do innych. Może to być spowodowane niedoborem niezbędnych składników odżywczych, chorymi żyłami, cienką krwią lub wrażliwą skórą.

2. Ukąszenia miłosne mogą pozostawić blizny

 

Ukąszenie miłosne może pozostawić blizny na długi czas. Jednak jest to rzadkie i zdarza się głównie u osób o jasnym kolorze skóry. Co więcej, długowieczność blizn zależy również od tego, jak intensywny hickey został podany.

3. Podrażnienie i opuchlizna skóry

Dając hickey może być przyjemne i niezapomniane chwile dla Ciebie i Twojej bratniej duszy, ale może powodować pewne problemy, takie jak podrażnienie skóry i obrzęk. Aby zmniejszyć jego skutki, można spróbować wyżej omówione rozwiązanie i zastosować niektóre miejscowe krem, jak również.

Jak ukryć malinkę?

malinka

Podczas gdy środki zaradcze wykonają swoją pracę, możesz ukryć siniaki za pomocą niektórych akcesoriów ozdobnych, takich jak solidny szalik z pierścionkiem, sweter lub stosując makijaż w zależności od odcienia skóry.