Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Earthnicity Minerals - Kosmetyki mineralne bez parabenów

Bezpieczne kosmetyki bez parabenów

Earthnicity Minerals jest firmą powstałą w 2007 roku w Londynie, która od tego czasu wciąż rozszerza swą oferę, co stanowi Kosmetyki bez parabenówodpowiedź na rosnące zainteresowanie potencjalnych klientów kosmetykami nie stwarzającymi niebezpieczeństwa dla skóry, uwydatniającymi urodę oraz wspomagającymi cerę. Skład każdego z oferowanych przez nas kosmetyków opracował zespół specjalistów zatrudnionych przez naszą firmę. W związku z tym kompletną odpowiedzialność za recepturę, jakość oraz wygodę stosowania naszych produktów, bierzemy wyłącznie na siebie. Earthnicity to firma, która zapewnia kosmetyki najwyższych lotów.

OFERTA

Kosmetyki, które zawierają wyłącznie czyste minerały funkcjonują w naszej ofercie pod nazwą Earthnicity Minerals. Są one pozbawione jakichkolwiek wypełniaczy, jak choćby puder ryżowy czy skrobia kukurydziana, nie zawierają parabenów. Dzięki zastosowaniu w naszych recepturach minimalnych ilości składników, zyskujemy pewność, że kosmetyki nie będą powodować zatykania porów ani innych podrażnień. Najwyższą jakość produktów udaje nam się natomiast uzyskać dzięki użyciu materiałów z najwyższej półki. Oferta produktów firmy Earthnicity zawiera: płynne pomadki, pudry, cienie do powiek, róże, bronzery, podkłady oraz korektory

EFEKTY STOSOWANIA

Dzięki użyciu kosmetyków Earthnicity możemy zatuszować niedoskonałości i podkreślić piękno, nie martwiąc się jednocześnie „efektem maski”. Krycie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb, a naturalne wykończenie gwarantowane. Kosmetyki mineralne EarthnicityKosmetyki Earthnicity zapewniają unikalny i piękny, ale przy tym – co ważne – także naturalny wygląd każdego dnia. Kto powinien stosować kosmetyki mineralne? -Wszyscy ci, którzy preferują efekt naturalnego wykończenia. -Ci, którzy mają problemy z alergią bądź nadmiernym trądzikiem -Ci, którzy przebyli operacje plastyczne bądź zabiegi kosmetyki estetycznej (mezoterapia, peelingi, botoks, itp). -Weganie -Aktywni sportowo, potrzebujący makijażu trwałego -Ci, którzy szukają łagodnych kosmetyków, które nie zatykają porów -Ci, którzy stawiają na ekologię i produkty zgodne z naturą -Ci, którzy podążają za najnowszymi trendami mody. -Każdy, kto chce na długo zachować piękny i młody wygląd, dzięki filtrom UVA i UVB.